Відбір кандидатів для ротації члена Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. Інформуємо.
30 Березня 2018

Ініціативна група з організації конкурсу для відбору кандидата у зв’язку з ротацією члена Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу – представника громадських організацій, що працюють у сфері протидії туберкульозу, інформує про наступне.

Станом на 00:00 30.03.2018 на електронні адреси: zupynymo_tb@ukr.net та ol_denisenko@lightofhope.com.ua надійшли дві кандидатури для участі у конкуурсі у зв’язку з ротацією члена Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу – представника громадських організацій, які працюють у сфері протидії туберкульозу:

  • Несват Наталія;

  • Клименко Ольга.

З документами, надісланими кандидатами можна ознайомитися за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1JC4vqzjSUPuD3brnpwsm4aNVfEeSMs5z?usp=sharing.

З моменту публікації цього оголошення в термін до 18:00 09 квітня 2018 відбуватиметься збір голосів на підтримку зазначених вище кандидатур шляхом надсилання листів-підтримки, підписаних уповноваженою особою керівного органу НУО, які працюють у сфері протидії туберкульозу.

Запрошуємо усі громадські організації, які працюють у сфері протидії туберкульозу, у зазначений термін надати на електронні адреси: zupynymo_tb@ukr.net та ol_denisenko@lightofhope.com.ua скановані копії листів-підтримки одного із кандидатів та оригінали цих листів-підтримки на поштову адресу: 36039, м. Полтава, вул. С. Петлюри, 28а (з поміткою для Секретаря установчих зборів ініціативної групи – Денисенко О.Г.).