Оголошено конкурс на посаду надавач консультаційних послуг «Консультант із адвокації розширення доступу до діагностики та лікування ВГС»
24 Лютого 2021

Благодійна організація «Світло надії» спільно з Благодійною організацією «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» оголошує конкурс на вакансію «Консультант із адвокації розширення доступу до діагностики та лікування ВГС» у проєкті «Розширення доступу до якісних послуг у сфері ВІЛ/ТБ/ВГ на рівні громад» (напрямок 163М), який спрямований на розширення доступу до діагностики і лікування вірусного гепатиту С серед ключових груп населення Полтавської області.

І. Обсяг послуг:

 1. Консультування та участь у плануванні проєктної діяльності.

 2. Ініціація та адвокаційний супровід створення мультидисциплінарної робочої групи при Полтавському обласному центрі громадського здоров'я з метою координації дій під час розробки маршрутів пацієнта.

 3. Проведення експертного аналізу прогалин у доступі представників КГ та ВІЛ-позитивних осіб до діагностики та лікування вірусного гепатиту С. Підготовка за результатами аналізу аналітичної довідки.

 4. Організація проведення на базі Полтавського обласного ЦГЗ круглого столу за участю представників ДОЗ Полтавської ОДА представників пацієнтських спільнот, ключових груп та НУО, які дотичні до адвокатування в сфері громадського здоров’я, з метою обговорення проблеми та подальших кроків для її вирішення, а також узгодження складу МРГ.

 5. Проведення робочих зустрічей та переговорів з керівниками лікувальних закладів.

 6. Проведення робочих зустрічей та переговорів з керівництвом Департаменту інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Полтавської ОДА з метою узгодження плану інформаційної кампанії, щодо популяризації наявних послуг з діагностики та лікування ВГС та визначення обсягів необхідного фінансування.

 7. Проведення підсумкового круглого столу на базі обласного ЦГЗ за участю представників ДОЗ Полтавської ОДА представників пацієнтських спільнот, ключових груп та НУО з метою презентації результатів адвокаційної кампанії.

 8. Забезпечення виконання інших завдань, які спрямовані на досягнення мети проекту.

 9. Систематичне звітування за результатами виконання поставлених завдань.

ІІ. Термін надання послуг: з березня по грудень 2021

ІІІ. Умови здійснення оплати:

Оплата наданих послуг здійснюється після передачі документації на підтвердження виконаної роботи (звіт, підтверджуючі документи за потреби) по кожному завданню та підписання актів виконаних робіт.

Усі витрати, пов’язані із наданням послуг виконавцем даного технічного завдання, консультант здійснює за власний рахунок.

IV.Кваліфікаційні вимоги:

 • Зацікавленість у розширені доступу до діагностики і лікування вірусного гепатиту С серед ключових груп населення Полтавської області.

 • Досвід роботи з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

 • Досвід аналізу та розробки нормативно-правових документів.

 • Досвід надання експертних консультаційних послуг, зокрема у проєктах у сфері громадського здоров’я.

 • Досвід адвокаційної діяльності, зокрема бюджетної адвокації, у сфері громадського здоров’я.

 • Вітається досвід роботи у консультативних та дорадчих органах при органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, зокрема щодо питань, які лежать у площині громадського здоров’я.

V.Критерії оцінки:

При оцінці кандидатів, враховуватиметься відповідність кваліфікаційним критеріям на 60% і на 40% ‒ ставки оплати.

Перелік документів, які необхідно подати:

 1. Резюме.

 2. Інформацію щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою (Додаток 1).

 3. Заповнений, підписаний та відсканований додаток до оголошення (Додаток 2).

 4. Рекомендаційний лист.

Документи, які передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан-копії.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу: ryzhkova-siebielieva@lightofhope.com.ua з поміткою у темі листа «Консультант із адвокації розширення доступу до діагностики та лікування ВГС».

Термін подання документів: до 03 березня 2021 року, реєстрація документів завершується о 17.30.

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися до координаторки проєкту Катерини Рижкової-Сєбєлєвої, тел. 099 067-29-73 або ryzhkova-siebielieva@lightofhope.com.ua

_____________________

Звертаємо Вашу увагу:

Визначення переможця цієї процедури закупівлі відбудеться протягом 2 (двох) робочих днів після завершення дії оголошення. Після обрання переможця, копії всіх документів за цим конкурсом надсилаються БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» на розгляд, затвердження та розглядаються зазначеним донором протягом 10 робочих днів. Результати конкурсного відбору буде повідомлено всім учасникам шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою.

Підписанням та поданням своєї комерційної пропозиції учасник погоджується з таким:

 • учасник ознайомлений з опублікованим оголошенням;

 • організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку із отриманих пропозицій. До моменту підписання договору про закупівлю організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників закупівлі або потенційних учасників закупівлі;

 • організація залишає за собою право відхилити комерційні пропозиції всіх учасників процедури закупівлі;

 • участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати конкурсу буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих МЕРЕЖІ;

 • дотримуватись вимог Кодексу поведінки постачальників, з текстом якого можна ознайомитись ТУТ.

 • цим ми підтверджуємо нашу юридичну, фінансову та іншу спроможність виконати умови даної комерційної пропозиції та Оголошення, укласти договір на закупівлю товарів/послуг та правдивість всіх відомостей зазначених у цій комерційної пропозиції.