Конкурс на посаду консультанта із закупівлі послуг
17 Квітня 2018

Благодійна організація «Світло надії» спільно з Благодійною організацією «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» оголошує конкурс на посаду консультанта із закупівлі послуг (часткова зайнятість) проекту, який спрямований на підтримку сталої моделі надання соціальних послуг для ключових груп населення уразливих до ВІЛ-інфекції/СНІДу за рахунок коштів місцевого бюджету.

До подачі документів запрошуються кандидати з Полтавської області.

Завдання в рамках виконання робіт:

- Технічна допомога органам місцевої влади з питань реалізації механізму соціального замовлення або закупівлі соціальних послуг для пацієнтів програми ЗПТ;

- Консультативна допомога у розробці пакету документів та технічного завдання для закупівлі соціальних послуг в рамках Проекту;

- Консультативна допомога по розміщенню оголошення про закупівлю соціальних послуг та реєстрація на торгівельному майданчику.


Вимоги до кандидатів:

  • Знання правил і процедур та досвід проведення закупівель соціальних послуг;

  • Досвід надання технічних послуг, зокрема у проектах у сфері громадського здоров’я;

  • Досвід розробки нормативно-правових документів;

  • Досвід роботи в проектах технічної допомоги в сфері ВІЛ/СНІДу буде перевагою.

Термін виконання робіт: травень-грудень 2018 року.

Зацікавлених кандидатів, просимо надсилати резюме з мотиваційним листом до 18:00 25 квітня 2018 року на електронну адресу: y.buriak@lightofhope.com.uaУ супровідному листі вкажіть Ваші мотивації, відповідний професійний досвід та бажаний гонорар за виконання робіт. У темі листа обов’язково зазначте назву посади – Консультант із закупівлі послуг HealtLink (1.3).На співбесіду буде запрошено тільки кандидатів, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться в період з 26 по 27 квітня 2018 року, дистанційно.

У разі виникнення запитань звертайтесь, будь ласка, до керівника проекту Романа Дрозда, тел. 050 527-87-55 або romdrozd@gmail.com.

Остаточне визначення переможця, який буде залучений до реалізації проекту, відбудеться не пізніше 28 квітня 2018 року. До процесу визначення будуть залучені експерти БО «Світло надії» та співробітники БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ». Результати конкурсу будуть повідомлені учасникам електронною поштою не пізніше 29 квітня 2018 року.