Конкурс на посаду консультанта (часткова зайнятість) з координації моніторингової кампаній
19 Квітня 2018

Благодійна організація «Світло надії» спільно з Благодійною організацією «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» оголошує конкурс на посаду консультанта (часткова зайнятість) з координації моніторингової кампаній в 11 регіонах (Дніпропетровська, Донецька, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська області) проекту з розвитку ТБ спільнот для забезпечення ефективної відповіді на епідемію туберкульозу.

Завдання в рамках виконання робіт:

Координація проведення кампанії з моніторингу доступу до лікування та стану соціально-побутових умов стаціонарних протитуберкульозних закладів в Дніпропетровській, Донецькій, Львівській, Миколаївській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Херсонській, Черкаській, Чернігівській областях:

  • Розробка драфтів запитів та опитувальників для пацієнтів та медичного персоналу.

  • Розробка структури аналітичної довідки.

  • Консультування регіональних технічних консультантів та лідерів ТБ спільноти з питань збору та обробки інформації.

  • Складання узагальненої аналітичної довідки на основі 11 регіональних.

Вимоги до кандидатів:

  • Реєстрація ФОП з діючими відповідними КВЕДами.

  • Зацікавленість в забезпеченості сталості послуг у сфері протидії епідеміям соціально небезпечних захворювань та формування ефективної системи громадського здоров’я.

  • Досвід роботи з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також адміністрацією та персоналом закладів охорони здоров’я.

  • Досвід надання консультативних послуг, зокрема у проектах у сфері громадського здоров’я.

  • Досвід написання аналітичних документів.

Термін виконання робіт: травень-листопад 2018 року.

Зацікавлених кандидатів, просимо надсилати резюме до 18:00 02 травня 2018 року на електронну адресу: ol_denisenko@lightofhope.com.ua. У темі листа обов’язково зазначте назву посади – Консультант з координації моніторингу (10М).

На співбесіду буде запрошено тільки кандидатів, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться в період 03 по 04 травня 2018 року, дистанційно.

У разі виникнення запитань звертайтесь, будь ласка, до керівника проекту Романа Дрозда, тел. 050 527-87-55 або romdrozd@gmail.com.

Остаточне визначення переможців, які будуть залучені до реалізації проекту, відбудеться не пізніше 05 травня 2018 року. Результати конкурсу будуть повідомлені учасникам електронною поштою не пізніше 06 травня 2018 року.

Організатори конкурсу залишають за собою право заміни консультанта з координації моніторингу у випадку неякісного виконання завдань проекту.