Конкурс на посаду консультанта з організації роботи на національному рівні (часткова зайнятість)
04 Липня 2018

Благодійна організація «Світло надії» спільно з Благодійною організацією «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» оголошує конкурс на посаду консультанта з організації роботи на національному рівні (часткова зайнятість) у рамках проекту з розвитку ТБ спільноти в Україні для забезпечення ефективної відповіді на епідемію туберкульозу.

Завдання в рамках виконання робіт:

Консультування регіональних технічних консультантів та лідерів ТБ спільноти з питань:

  • забезпечення участі ТБ спільноти у формуванні пріоритетів політики у сфері протидії ТБ на національному рівні;

  • популяризація на національному рівні необхідності розробки та прийняття нормативного підґрунтя для забезпечення фінансування послуг з ТБ з місцевих бюджетів;

  • планування та реалізація адвокаційних заходів з прийняття Загальнодержавної програми протидії ТБ;

  • здійснення моніторингу виконання зобов’язань влади на національному рівні щодо забезпечення сталості послуг з ТБ та ін.

Вимоги до кандидатів:

  • Зацікавленість в забезпеченні сталості послуг у сфері протидії епідеміям соціально небезпечних захворювань та формування ефективної системи громадського здоров’я.

  • Досвід роботи з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

  • Досвід аналізу регіональних цільових програм та формування місцевих політик.

  • Досвід розробки нормативно-правових документів.

  • Досвід участі у консультативних та дорадчих органах у сфері охорони здоров’я, зокрема протидії соціально небезпечним захворюванням, серед яких ТБ.

  • Перевага надаватиметься кандидатам, яких безпосередньо торкнулася епідемія ТБ.

Термін виконання робіт: липень – грудень 2018 року.

Зацікавлених кандидатів, просимо надсилати резюме з мотиваційним листом до 18:00 13 липня 2018 року на електронну адресу: ol_denisenko@lightofhope.com.ua. У листі вкажіть Ваші мотивації, відповідний професійний досвід та бажаний гонорар за виконання робіт. У темі листа обов’язково зазначте назву посади – Консультант з організації роботи на національному рівні та напрям діяльності 10М.

На співбесіду буде запрошено тільки кандидатів, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться в період з 16 по 17 липня 2018 року, дистанційно.

У разі виникнення запитань звертайтесь, будь ласка, до керівника проекту Романа Дрозда, тел. 050 527-87-55 або romdrozd@gmail.com.

Остаточне визначення переможця, який буде залучений до реалізації проекту, відбудеться не пізніше 19 липня 2018 року. До процесу визначення будуть залучені експерти БО «Світло надії» та співробітники БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ». Результати конкурсу будуть повідомлені учасникам електронною поштою не пізніше 23 липня 2018 року.