Конкурс на посаду координатора діяльності медичних працівників
20 Січня 2019

Благодійна організація «Світло надії» в рамках проекту, який спрямований на запровадження і розповсюдження ефективних моделей та підходів виявлення пацієнтів з ВІЛ інфекцією (тестування на базі неспеціалізованих медичних закладів, тестування партнерів пацієнтів, у яких було виявлено ВІЛ) та залучення їх до лікування, оголошує конкурс на посаду координатора діяльності медичних працівників.


До подачі документів запрошуються кандидати з Полтавської області.

Завдання в рамках виконання робіт:


  • Забезпечення систематичного контакту з менеджером тестування, реєстрації і переадресації на базі обраних закладів охорони здоров’я.

  • Забезпечення виконання своєчасної роботи ТРП-менеджерів закладів охорони здоров’я.

  • Складання звітної документації.

  • Виконання інших доручень в межах професійної компетенції (за потребою).


Основні вимоги до кандидатів:


  • Вища медична освіта.

  • Уміння працювати у команді.

  • Вільне володіння українською та російськими мовами.


Зацікавлених кандидатів просимо надсилати резюме до 18.00 31.01.2019 року на електронну адресу: maria.bondarenko@lightofhope.com.ua  У темі листа обов’язково зазначте - «Координатор діяльності медичних працівників ACCESS Pro».


Конкурсний відбір буде здійснюватися в 2 етапи: 1-ий телефонна співбесіда із кандидатами, відібраними за резюме, 2 – ий співбесіди з відібраними кандидатами.


На співбесіду буде запрошено тільки кандидатів, які пройдуть попередній відбір.


У разі виникнення запитань звертайтесь, будь ласка, до керівника проекту Ярошенко Людмили,  тел. 050 468 60 13.

Остаточне визначення переможців, які будуть залучені до реалізації проекту, відбудеться не пізніше 05.02.2019 року . Результати конкурсу будуть повідомлені учасникам електронною поштою не пізніше 06.02.2019 року.


Організатори конкурсу залишають за собою право заміни координатор діяльності медичних працівників у випадку неякісного виконання завдань проекту.