Конкурс на вакансію консультанта з адвокаційної діяльності
02 Березня 2019

Благодійна організація «Світло надії» спільно з Благодійною організацією «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» оголошує конкурс на вакансію «Консультант з адвокаційної діяльності» у проекті «Сталість послуг в умовах реалізації плану переходу» (напрямок 11М), який спрямований на продовження надання профілактичних і соціальних послуг у сфері протидії ВІЛ в умовах переходу на скорочення донорського фінансування.

Завдання консультанта з адвокаційної діяльності:

  • Аналізі ситуації у сфері протидії ВІЛ/СНІД у регіонах діяльності за напрямком 11М (Чернігівська, Харківська, Житомирська, Київська, Луганська, Вінницька, Хмельницька, Волинська, Івано-Франківська, Тернопільська, Закарпатська та Чернівецька області);

  • Аналіз здобутків та труднощів виконавців адвокаційних ініціатив попередніх років;

  • Консультування та участь у плануванні діяльності за проектом;

  • Консультування щодо планування адвокаційної діяльності (зокрема, у сфері бюджетної адвокації) у контексті реалізації плану перехідного періоду, а саме закупівлі соціальних послуг за кошти державного бюджету.

Вимоги до кандидатів:

  • Зацікавленість в забезпеченості сталості послуг у сфері протидії епідеміям соціально небезпечних захворювань та формування ефективної системи громадського здоров’я.

  • Досвід роботи з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

  • Досвід аналізу регіональних цільових програм та формування місцевих політик.

  • Досвід розробки нормативно-правових документів.

  • Досвід надання експертних послуг, зокрема у проектах у сфері громадського здоров’я.

  • Досвід адвокаційної діяльності, зокрема бюджетної.

Термін виконання робіт: березень – грудень 2019 року.

Зацікавлених кандидатів просимо надсилати резюме та заповнену інформацію щодо ставок оплати (Додаток 1) до 17:00 07 березня 2019 рокуна електронну адресу: ryzhkova-siebielieva@lightofhope.com.ua. У темі листа обов’язково зазначте «вакансія_консультант з адвокаційної діяльності 11М».

На співбесіду буде запрошено тільки кандидатів, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться протягом тижня після кінцевої подачі документів на конкурс, дистанційно.

У разі виникнення запитань звертайтесь, будь ласка, до асистента з адміністрування напрямком Катерини Рижкової-Сєбєлєвої, ryzhkova-siebielieva@lightofhope.com.ua.

Організатори конкурсу залишають за собою право заміни відібраного кандидата у випадку неякісного виконання завдань проекту.

Примітка: Договір про надання послуг буде укладений на суму, що не перевищує передбачений обсяг фінансування за відповідною статтею витрат.