Тепер учні старшої школи правильно оберуть професію!
05 Травня 2018

Завершився дводенний тренінг “Усвідомлений вибір професії - запорука майбутнього успіху!” для учнів Полтави.

Фахівці Молодіжного центру «Lighthouse» та Полтавської міськрайонної філії обласного центру зайнятості сформували знання та навички розумного вибору професії у підлітків.

“Дуже важливо проводити подібні заходи в інтерактивній формі. Діти різні, для кожного потрібен свій підхід у подачі інформації. Сподіваємося, що в майбутньому ми створимо ще більше подібних тренінгів”, - розповідає Віктор Шилов, керівник Молодіжного центру «Lighthouse».

Заняття проходили у двох формах - лекція та ігри. Діти вже знають про актуальні професії та спеціальності, можуть визначити свої слабкі та сильні сторони, які допоможуть у виборі майбутньої роботи.

“Мені було дуже цікаво та весело. Я не думала, що неправильний вибір професії може впливати на все подальше життя. Я дуже вдячна за отримані знання та позитивні емоції”, - говорить Аня Савченко, учениця 9-Б класу Полтавської гімназії №33.

Захід організований за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, Управління освіти Полтавського міськвиконкому та Державної служби зайнятості.