Підлітки Молодіжного центру розповіли, що вони знають про ВІЛ та ризиковану поведінку
07 Травня 2018

Для клієнтів Молодіжного центру «Lighthouse» БО “Світло надії” провели фокус-групу з метою отримання інформації щодо проявів ризикованої поведінки серед підлітків та молоді, актуальності соціальних та медичних послуг, про місця та алгоритм їх отримання і бар’єри, що можуть виникати. Важливим було дізнатися думку учасників про їх ймовірні персональні ризики інфікування на соціально небезпечні хвороби.

Захід мав неформальний формат, що сприяв комфортній та довірливій атмосфері спілкування. Фасилітатором фокус-групи був (Youth Champion) соціальний працівник Дар’я Пшичкіна-Фирсова.

“Ми хочемо дізнатися, яке ставлення молодих людей до сучасних методів профілактики ризикованої поведінки. Чи знають вони де можна безкоштовно, якісно та дружньо до них отримати соціальні та медичні послуги, наприклад, отримати презервативи чи пройти тестування швидкими тестами на ВІЛ тощо. Ця інформація потрібна для покращення методів профілактичної роботи з підлітками та молоддю та  допоможе визначитися на чому краще акцентувати увагу”, - говорить Дар’я Пшичкіна-Фирсова, соціальний працівник (Youth Champion) Молодіжного центру «Lighthouse».

Захід відбувся в рамках ініціативи “Здоров’я сучасної молоді: важливий шлях від знань до відповідальності".