Представники німецької делегації побували у Центрі для жінок, які опинились в складних життєвих обставинах
08 Травня 2018

Сьогодні Центр для жінок, які опинились в складних життєвих обставинах, відвідала німецька делегація міста-побратима Ляйнфельден, представники громади якого надають фінансову допомогу БО “Світло надії”. Для гостей провели екскурсію Центром та показали умови перебування жінок і їх дітей.

Відвідувачів цікавили історії клієнтів Центру та на яких умовах вони тут перебувають.

“Жінки, які потрапляють до нас - це складна категорія громадян. Вони, в основному, потерпіли від домашнього насильства. Наші соціальні працівники та психологи поступово адаптують їх до соціуму. На кожну клієнтку розробляється програма, ставляться перед нею конкретні задачі, наприклад,  влаштуватися на роботу чи оформити соцдопомогу. Перебуваючи в Центрі, жінки самі роблять кроки, щоб повернутися до повноцінного суспільного життя, ми їм лише допомагаємо”, - розповідає Олена Чикурова, керівник  Центру для жінок, які опинились в складних життєвих обставинах.

Гостям показали кімнати, де проживають жінки і діти, кухню, душову та санвузол, познайомили із працівниками і клієнтами Центру.

“Щоразу, перебуваючи з візитом у  Полтаві, відвідую БО “Світло надії”. Я була в приміщенні, де зараз знаходиться Центр для жінок тоді, коли тут була розруха. Мене вражає те, як ви багато робите з обмеженими фінансовими можливостями. Тому мінімум один раз на рік я  від нашого міста надсилаю грошову допомогу БО “Світло надії”, - розповідає Олена Треніна, фахівець управління культури Ляйнфельна.

Також гостей цікавило питання, чи не скаржаться люди на сусідство з Центром, на що Олена Чикурова відповіла, що стосунки добрі та привітні.