У Полтаві представили проект “Заради життя”
10 Травня 2018


У Полтаві стартував проект “Заради життя: якісні інтегровані послуги з ВІЛ/СНІДу,  туберкульозу, вірусного гепатиту С для людей в конфлікті з законом”. Саме сьогодні відбулась робоча зустріч партнерів, де обговорили завдання проекту, алгоритм його проведення та процес реалізації.  

“Проект впроваджується в умовах трьох реформ: медицинської, пенітенціарної медицини та служби пробації. Як правило, у засуджених немає доступу до отримання якісних послуг з діагностування та лікування ВІЛ/СНІДу, туберкульозу або вірусного гепатиту С від закладів охорони здоров’я. Наш проект направлений для встановлення нових зв’язків та укріплення старих, щоб якісно надавати пакет послуг для клієнтів служби пробаціїї”, - розповідає Микола Гагаркін, голова правління ВБО “Мережа організацій, що працюють у пенітенціарній сфері”.

Учасникам заходу було представлено алгоритм взаємодії служби пробації, закладів охорони здоров’я та суб’єктів соціального супроводу з метою надання послуг громадянам, які знаходяться на обліку в службі пробації.

“Цей проект забезпечить безперешкодний доступ ув’язнених до послуг ВІЛ, туберкульозу або вірусного гепатиту С. Кінцева мета - знизити розповсюдження цих хвороб в Україні”, - додає Роман Дрозд, заступник виконавчого директора з розвитку БО “Світло надії”.

Робоча зустріч організована ВБО “Мережа організацій, що працюють в пенітенціарній сфері” за сприяння міжнародної організації РАТН в рамках проекту “Заради життя: якісні інтегровані послуги з ВІЛ/СНІДу,  туберкульозу, вірусного гепатиту С для людей в конфлікті з законом” (“Заради життя”/ “Serving Life”) за фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).