Ділимось досвідом кращих практик БО “Світло надії”
05 Червня 2018

Сьогодні з дводенним робочим візитом з вивчення кращих практик до Полтави  завітали регіональний консультант Запорізького регіону та представники Мелітопольської міської ради у рамках проекту HealthLink «Прискорення зусиль з протидії ВІЛ в Україні».

Протягом першого дня учасники ознайомились з діяльністю БО “Світло надії”, а саме зі структурою і системою управління, діючими сервісами та результати проведеної роботи.

Разом із начальником управління соціального розвитку виконавчого комітету Полтавської міської ради обговорили низку питань щодо забезпечення фінансування соціальних послуг за кошти місцевих бюджетів для реалізації програм. “На прикладі Полтави нам представили практику та особливості надання соціальних послуг у сфері протидії ВІЛ-інфекції. Також, ми розглянули соціальне замовлення як інструмент забезпечення стійкості програм для подолання епідемії ВІЛ/СНІДу”, - коментують учасники візиту.

У рамках візиту наші партнери відвідали сервіси БО “Світло надії”, а саме Центр адаптації, соціальні підприємства, Центр жінок, які опинились в складних життєвих обставинах та Молодіжний центр “Lighthouse”. Також фахівці БО “Світло надії” поділилися досвідом спільної роботи з пробацією.

“На прикладі діяльності нашої організації ми представили алгоритм взаємодії служби пробації, закладів охорони здоров’я та суб’єктів соціального супроводу. Важливо надавати послуги профілактики за кошти місцевих бюджетів для осіб, які звільнились з місць позбавлення волі та засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі”, - розповідають фахівці БО “Світло надії”.

Зустріч проводиться у рамках проекту HealthLink «Прискорення зусиль з протидії ВІЛ в Україні» (HealthLink), який реалізовується Благодійною організацією “Світло надії” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).