Створюємо комплексний пакет послуг проекту “Заради життя” на Полтавщині
13 Червня 2018

Сьогодні фахівці БО “Світло надії” відвідали семінар «Комплексний пакет послуг з ВІЛ, ТБ, ХР ТБ, ЗПТ та ВГС для осіб, які знаходяться в слідчих ізоляторах, установах виконання покарань та на обліку уповноважених органів з питань пробації». Мета заходу - представити матеріали комплексного пакету послуг робочим групам з питань охорони здоров’я в пенітенціарній системі з метою сприяння впровадженню сервісного пакету на обласному рівні.

“До кінця липня цього року на Полтавщині буде затверджено план комплексного пакету послуг у рамках проекту “Заради життя”. Місцева робоча група буде проводити моніторинг діяльності, покращувати якість надання послуг, тощо. За п’ять років ми знизимо темпи епідемії ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С в пенітенціарних закладах!”, - розповідає Олена Виноградова, координатор проекту ВБФ «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій»

Учасники розглянули та обговорили 10 послуг, які погоджені Управлінням медичного забезпечення Міністерства юстиції України та роль БО “Світло надії” у їх впровадженні.

“БО “Світло надії” працює в напрямку зниження рівня епідемії ВІЛ, ТБ та гепатиту С в пенітенціарних установах вже 14 років. Наша ціль - досягти результату “90-90-90” в установах виконання покарань. Таким чином, ми знизимо темпи розповсюдження ВІЛ в Україні!”, - коментує Роман Дрозд, виконавчий директор БО “Світло надії” та регіональний координатор проекту «Заради життя» з адвокації та моніторингу якості послуг з ВІЛ, ТБ, ВГС в пенітенціарній системі.

Зустріч організована ВБФ «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій» за сприянням міжнародної організації РАТН в рамках проекту «Заради життя: якісні інтегровані послуги з ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С для людей в конфлікті з законом» («Заради життя» / «Serving Life») за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).