Підвели підсумки роботи соціальних працівників з надання підтримки хворим на мультирезистентний туберкульоз за 2 квартал 2018 року
03 Липня 2018

Експерти БО “Світло надії” провели робочу зустріч із соціальними працівниками з надання послуг з соціальної підтримки хворих на мультирезистентний туберкульоз під час проходження амбулаторної фази лікування в Полтавській області.

“Подібні заходи ми проводимо кожного кварталу, де обговорюємо стан реалізації проекту, проблемні моменти в роботі соціальних працівників під час здійснення соціально-психологічного супроводу хворих на МРТБ та шляхи їх вирішення”, - розповідає Олександр Соляник, керівник медико-соціальної служби БО “Світло надії”.

Протягом заходу учасники розглянули алгоритм набору нових клієнтів на соціальний супровід, процес виконання індикатору проекту та підвели підсумки роботи за 2 квартал 2018 року.

“Важливо забезпечити відсутність пересічення наших клієнтів з іншими проектами, адже це може вплинути на якість наданих послуг. Головна задача соціального працівника - довести до завершення повного курсу лікування хворого на МРТБ”, - додають учасники зустрічі.

У кінці зустрічі провели моніторинг заповнення карток клієнтів та провели оцінку звітності.