Вперше на Черкащині відбувся процес закупівлі соціальних послуг через заклад охорони здоров’я УОЗ ЧОДА!
06 Липня 2018

Сьогодні,  між КЗ ЧОПТД та БО «Від серця до серця»  був підписаний договір про залучення бюджетних коштів на надання послуг соціального супроводу хворим на туберкульоз в Черкаській області.

«Довгі місяці праці, подолань перешкод, обговорень, нарад, розрахунків і наприкінці, -  довгоочікувана перемога. Така подія надає можливість відпрацювати механізм закупівлі соціальних послуг через заклади охорони здоров’я,  який буде запроваджено в подальшому по всій Черкаській області»,  - говорить Наталя Несват, Голова правління організації.

Об’єднання зусиль з обласною владою, управлінням охорони здоров’я ЧОДА та з обласним протитуберкульозним закладом в напрямку бюджетування соціальних послуг для осіб хворих на туберкульоз забезпечує сталість послуг  з метою профілактики хвороби та своєчасного лікування туберкульозу.

«Обласний протитуберкульозний диспансер став пілотним закладом для запровадження такого необхідного і актуального на сьогоднішній день механізму закупівлі соціальних послуг за бюджетні кошти. Така співпраця та залучення НУО до надання соціальних послуг дає ефективну відповідь на профілактику, виявлення та лікування туберкульозу не тільки в Черкаській області але й в Україні вцілому на багато років вперед» – говорить Дар’я Левандовська, обласний позаштатний фтизіатр.

Такого результату вдалося досягти у рамках компоненту 10М «Підтримка та інституційний розвиток ТБ спільноти» проекту «Сталі системи охорони здоров'я 100% життя», який реалізується БО «Світло надії» за підтримки БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».