Поліцейські Кременчука підвищили рівень обізнаності стосовно ВІЛ/СНІДу та ЗПТ
13 Липня 2018

12 липня фахівці БО “Світло надії” провели тренінг для правоохоронних органів міського відділу поліції Кременчука. Мета заходу -  проінформувати поліцейських про програми зменшення шкоди, замісної підтримувальної терапії та про весь пакет послуг, які надаються представникам груп ризику, у тому числі, споживачам ін’єкційних наркотиків.

“Люди, які мають безпосереднє відношення до ключових груп населення, повинні знати про програми ЗПТ, зменшення шкоди та сервіси свого міста. Сьогодні ми наголосили правоохоронцям про те, що вони мають можливість спрямувати  таких людей до кабінету “Довіра”, де працюють 4 наших соціальних працівники, та до сайту ЗПТ, де на обліку вже знаходяться близько 100 осіб, для безперервного надання послуг”, -  коментує Сергій Жук, керівник напрямку політики та комунікації, БО “Світло надії”.

На сьогоднішній день найбільш вірогідний спосіб інфікування ВІЛ відбувається статевим шляхом. У розрізі своєї професійної діяльності правоохоронців зацікавила  постконтактна профілактика.

“Стається достатня кількість випадків, коли під час обшуку чи у побутових ситуаціях людина може порізатися чи вколотися інфікованим предметом. Необхідно знати всім, що робити у таких ситуаціях, тому ми дуже вдячні експертам БО “Світло надії” за інформацію та проведений тренінг”, - розповідають учасники тренінгу.

Захід відбувся за ініціативи Альянсу громадського здоров’я у рамках компоненту «Підвищення рівня обізнаності представників правоохоронних органів на регіональному рівні стосовно ВІЛ/СНІДу та ЗПТ».