Поліцейські Полтавщини підвищили рівень обізнаності щодо власної безпеки
10 Вересня 2018

Сьогодні Вікторія Лоза, програмний менеджер БО “Світло надії” провела тренінг-семінар «Підвищення рівня обізнаності працівників правоохоронних органів щодо питань ВІЛ/СНІДу та профілактики персональних ризики інфікування на ВІЛ». Учасниками заходу стали дільничні офіцери поліції Полтавської області.

“Мета заходу - інформувати поліцейських щодо діючої системи соціальних та медичних послуг для СІН та осіб, які відбули покарання, а також надання домедичної допомоги наркозалежним при передозуванні”, - коментує Вікторія Лоза.

Учасники детально розглянули питання власної безпеки при обшуку, затриманні, тощо. А саме, як захистити себе від інфікування ВІЛ, туберкульозу та гепатиту С, навіщо потрібно тестуватися на ВІЛ та які потрібно вжити дії, якщо поліцейський вколовся голкою. Не залишили осторонь і питання домедичної допомоги при передозуванні, адже офіцери поліції в першу чергу зустрічають таку категорію населення.

“Подібні тренінги для офіцерів поліції дуже важливі тому, що кожен повинен знати як себе вберегти. Особливу увагу приділили алгоритму дій при пораненні голкою або іншим гострим предметом”, - зазначає Жанна Ахіджанян, начальник дільничних офіцерів поліції у Полтавській області.

Захід організовано в рамках проекту «Громадська безпека – спільна відповідальність», що реалізує БО «Світло надії» за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».