Тісна взаємодія державного та громадського секторів - запорука якісного надання послуг з соціальної профілактики серед підлітків та молоді
11 Вересня 2018

11 вересня 2018 року представники БО “Світло надії” спільно з Управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому провели засідання круглого столу «Взаємодія державного і громадського сектору при реалізації профілактичної роботи в м. Полтава». Мета заходу - інформування партнерів державного та громадського секторів щодо реалізації послуг в рамках виконання договору соціального замовлення із залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг з соціальної профілактики серед підлітків та молоді.

“Цього року ми розширили коло отримувачів послуг. Окрім підлітків та молоді ПТНЗ, будемо проводити роботу з школярами та студентами вишів Полтави та особами, що постраждали від домашнього насилля. Таким чином, ми охопимо більшу кількість полтавців, які потребують послуг, задля попередження  торгівлі людьми, ВІЛ-інфекції, булінгу та домашнього насильства”, - коментує Віктор Шилов, керівник Молодіжного центру “Lighthouse”.

До заходу долучилися представники Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, Департаменту освіти і науки ОДА, Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради, Служби у справах дітей з трьох районів міста, патрульної поліції та пробації.

“Реалізація соціального замовлення про надання послуг соціальної профілактики та консультування - передовий досвід в Україні. У нашому випадку необхідна тісна взаємодія державного та громадського секторів для забезпечення якості надання послуг”, - зазначають учасники заходу.

Учасники заходу ознайомились з переліком послуг та запланованими заходами в рамках виконання договору соціального замовлення із залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг з соціальної профілактики на території міста. Також вони обговорили рекомендації та можливості співпраці задля покращення ефективності реалізації послуг.

Захід відбувся в рамках соціального замовлення із залученням бюджетних коштів для надання соціальних послуг молоді з соціальної профілактики у рамках міської комплексної програми «Молодь Полтави» на 2016-2020 роки та міської програми реалізації сімейної та гендерної політики на 2016-2020 роки.