Провели підсумкову робочу зустріч у рамках проекту “Healthlink”
13 Вересня 2018

Сьогодні фахівці БО “Світло надії” проводять робочу зустріч у рамках проекту Healthlink “Прискорення зусиль з протидії ВІЛ в Україні”. До заходу долучилися регіональні консультанти з 7 регіонів, щоб підвести підсумки здобутих результатів і досягнень у впровадженні адвокаційних ініціатив.

“Це прекрасна нагода зустрітися з партнерами, яких ми супроводжували та надавали експертну підтримку у період реалізації обраних кейсів. Більшість з присутніх вже досягли високих результатів щодо закупівлі послуг з профілактики ВІЛ/СНІДу за кошти місцевих бюджетів. Сподіваємось, що наші партнери зможуть інтегрувати позитивний досвід БО “Світло надії” у свої регіонах”, - розповідає Надія Тимошенко, радник виконавчого директора БО “Світло надії”.

Протягом заходу учасники підвели підсумки здобутих результатів у впровадженні адвокаційних ініціатив та обговорили необхідні заходи для плани забезпечення сталості послуг ВІЛ за кошти місцевих бюджетів у 2019 році. Кожен з учасників робочої зустрічі отримав нагоду отримати консультації експерта-ментора.

“До нашої програми “Закупівля соціальних послуг для осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах з числа споживачів ін’єкційних наркотиків” було вже внесено зміни, у рамках якої передбачено виділення коштів на суму 50 тисяч гривень з міського бюджету на реалізацію соціального замовлення на надання послуги з профілактики ВІЛ для представників уразливих груп, які знаходяться на обліку служби пробації. Наступного року плануємо збільшити об’єм фінансування до 200 тисяч гривень. Наша діяльність - це ефективна відповідь на боротьбу з епідемією ВІЛ/СНІДу у нашому регіоні”, - зазначає Олена Овсяннікова, Голова правління БО “БФ “Все можливо” м. Мелітополь”.

Зустріч відбулась у  рамках HealthLink 1.2 “Посилення спроможності НУО ефективно впроваджувати заходи для подолання епідемії ВІЛ-інфекцій/СНІДу в перехідний період від донорського фінансування до коштів місцевих бюджетів” проекту HealthLink “Прискорення зусиль України з метою подолання епідемії ВІЛ”, який реалізовується Благодійною організацією “Світло надії” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)”.