Із соціальними працівниками обговорили стан реалізації проекту HealthLink у Полтавській області
14 Вересня 2018

Сьогодні на робочій зустрічі проекту HealthLink обговорили стан його реалізації з соціальними працівниками, які проводять роботу з прискорення заходів з подолання ВІЛ-інфекції в Україні.

“За півроку ми вже протестували 124 сексуальних партнерів людей, які живуть з ВІЛ, 14 з них виявилися позитивними. На даний момент, провели роботу з 12 клієнтами та вже 10 людей почали приймати АРТ”, - коментує Олександр Соляник, керівник медико-соціальної служби БО “Світло надії”.

Протягом заходу учасники провели аналіз реалізації цілей проекту та результативності тестування на сайтах. Також вони обговорили проблемні моменти та труднощі, які виникали під час виконання проекту.

“Головне завдання для нас, як соціальних працівників, які проводять роботу з прискорення заходів з подолання ВІЛ-інфекції, не допустити виникнення СНІД-індикаторних захворювань. Для наших клієнтів важливо вчасно розпочати прийом АРТ, адже це не дасть вірусу розвиватися та збереже імунну систему людини”, - розповідають учасники зустрічі.

Зустріч відбулась в рамках компоненту “Посилення спроможності НУО ефективно впроваджувати заходи для подолання епідемії ВІЛ-інфекцій/СНІДу в перехідний період від донорського фінансування до коштів місцевих бюджетів” проекту HealthLink “Прискорення зусиль України з метою подолання епідемії ВІЛ”, що реалізує БО “Світло надії” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)”.