Підвели підсумки роботи соціальних працівників з надання підтримки хворим на мультирезистентний туберкульоз за 3 квартал 2018 року
14 Вересня 2018

Сьогодні фахівці БО “Світло надії” провели підсумкову робочу зустріч у 3 кварталі 2018 року з соціальними працівниками з надання послуг соціальної підтримки хворих на мультирезистентний туберкульоз під час проходження амбулаторної фази лікування в Полтавській області.

“Ми проводимо подібні зустрічі щоквартально, де обговорюємо результати роботи, проблемні моменти в роботі соціальних працівників під час здійснення соціально-психологічного супроводу хворих на МРТБ та шляхи їх вирішення. Цього разу ми закцентували увагу на забезпечення відсутності пересікання клієнтів з іншими проектами Глобального Фонду”, - розповідає Олександр Соляник, керівник медико-соціальної служби БО “Світло надії”.

Учасники заходу обговорили механізм ведення бази клієнтів, а саме порядок та періодичність внесення інформації. Також вони розглянули алгоритм набору нових клієнтів на соціальний супровід та процес виконання індикатору проекту.

“Головна задача соціального працівника - довести до завершення повного курсу лікування хворого на МРТБ. Важливо бачити результат роботи, адже разом ми зможемо подолати туберкульоз в Україні”, - додають учасники зустрічі.

У кінці зустрічі провели моніторинг заповнення карток клієнтів та провели оцінку звітності.

Захід відбувся в рамках проекту Challenge TB (Виклик туберкульозу), що виконується міжнародною організацією PATH за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).