Поділилися досвідом реалізації закупівель соціальних послуг за кошти місцевих бюджетів з колегами з Донеччини
17 Вересня 2018

Сьогодні до БО “Світло надії” з робочим візитом завітали регіональний консультант Донецького регіону проекту Healthlink «Прискорення зусиль з протидії ВІЛ в Україні» та представники Добропільської районної державної адміністрації. Мета зустрічі - обмін досвідом у сфері подолання епідемії ВІЛ/СНІД та ознайомлення з кращими практиками закупівлі профілактичних послуг за кошти місцевих бюджетів у сфері протидії епідемії ВІЛ/СНІДу на прикладі Полтави.

“Ми показали дієвий механізм закупівель за кошти місцевих бюджетів, які вже відпрацьовані в Полтаві та на рівні області. На базі БО “Світло надії” працює чотири сервіси, один з яких - це Кризовий центр для жінок, які опинились в складних життєвих ситуаціях. Наша задача - показати послуги наших Центрів в повному обсязі, щоб наші партнери успішно створювали нові на теренах Донеччини”, - зазначає Надія Тімошенко, радник виконавчого директора БО “Світло надії”.

Протягом заходу учасники ознайомились з роботою Кризового центру для жінок, які опинилися в складних життєвих обставинах, Центру адаптації для бездомних осіб і звільнених із місць позбавлення воліта Молодіжного центру “Lighthouse”. Також, зустрілися з начальником управління соціального розвитку та начальником управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

“Необхідно налагодити організацію закупівель соціальних послуг за кошти місцевих бюджетів. Сьогодні ми отримали позитивний досвід БО “Світло надії” у цій сфері щодо механізмів, специфіки, оформлення документації, оголошення конкурсів тощо”, - коментують учасники заходу.

Зустріч відбулась в рамках HealthLink 1.2. “Посилення спроможності НУО ефективно впроваджувати заходи для подолання епідемії ВІЛ-інфекцій/СНІДу в перехідний період від донорського фінансування до коштів місцевих бюджетів” проекту HealthLink “Прискорення зусиль України з метою подолання епідемії ВІЛ”, що реалізує БО “Світло надії” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)”.