Надержинщинську виправну колонію (№65) відвідав практичний психолог БО “Світло надії”
21 Вересня 2018

20 вересня 2018 року Сергій Миколайович Седих, практичний психолог БО “Світло надії”, провів практичне заняття з персоналом ДУ «Надержинщинська виправна колонія (№65)» щодо порядку виявлення ознак та розпізнавання суїцидальної поведінки в середовищі засуджених.

“Важливо попередити спроби суїциду, зміцнити віру в життя та допомогти оволодіти ситуацією, в якій опинилася людина. Необхідно показати інші виходи зі складної ситуації”, - наголошує Сергій Миколайович.

У ході  заходу персоналу установи були доведені статистичні дані по установам виконання покарань, причини та умови, що впливають на суїцидальні прояви серед засуджених, вивчалися методичні рекомендації щодо виявлення профілактики та недопущення самогубств.

“Подібні заняття, а також попереджувальна та профілактична робота націлені на збереження головного – людського життя”, - зазначає Дмитро Коблицький, виконуючий обов’язки начальника ДУ «Надержинщинська виправна колонія (№65)».

Захід відбувся за сприянням міжнародної організації РАТН в рамках проекту «Заради життя: якісні інтегровані послуги з ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С для людей в конфлікті з законом» («Заради життя» / «Serving Life») за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)