Налагоджуємо механізм взаємодії у ході впровадження пілотного проекту пенітенціарної пробації на Полтавщині
02 Жовтня 2018

Сьогодні представники БО “Світло надії” та філії ДУ “Центр пробації” в Полтавській області з робочим візитом відвідали ДУ “Полтавська виправна колонія” №64. Мета зустрічі - обговорення та визначення алгоритму дій у ході впровадження пілотного проекту пенітенціарної пробації на Полтавщині.

“Для нас важливо розуміти наскільки зараз готові установи до співпраці та змін. Завдяки об’єднанню зусиль соціальні послуги будуть надаватися якісно”, - зазначає  Іван Бабіюк, керівник напрямку пенітенціарного напрямку БО “Світло надії”.

Протягом зустрічі  вирішили створити мультидисциплінарну команду для подальшої діяльності. Також обговорили алгоритм роботи щодо надання послуг засудженим установи.

“Співпраця з громадськими та державними інституціями дає лише позитивні результати в поверненні засуджених до соціуму. Покращення якості їх підготовки є важливим чинником у попередженні рецедивної злочинності”, - коментує Вадим Алєксєєнко, начальник установи.

Захід відбувся в рамках пілотного проекту щодо впровадження пенітенціарної пробації в органах і установах виконання покарань Полтавській та Львівської областей за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.