Обговорили створення мультидисциплінарної команди у рамках пілотного проекту пенітенціарної пробації
03 Жовтня 2018

2 жовтня 2018 року Іван Бабіюк, керівник пенітенціарного напрямку БО “Світло надії” та Ігор Прищепа, консультант проекту, разом з представниками філії ДУ “Центр пробації” в Полтавській області відвідали ДУ “Божківська виправна колонія” №16, де обговорили та визначили алгоритм дій у ході впровадження пілотного проекту пенітенціарної пробації на Полтавщині.

“Завдяки об’єднанню зусиль соціальні послуги для засуджених будуть надаватися якісно. Зараз нам важливо розуміти наскільки установи готові до співпраці та змін”, - зазначає  Іван Бабіюк, керівник напрямку пенітенціарного напрямку БО “Світло надії”.

Учасники вирішили  створити мультидисциплінарну команду для подальшої діяльності. Також обговорили алгоритм роботи щодо надання послуг засудженим установи.

“Наша співпраця з державними та громадськими інституціями дає тільки позитивні результати в соціальній інтеграції засуджених”, - коментує Валерій Гежа, начальник установи.

Захід відбувся в рамках пілотного проекту щодо впровадження пенітенціарної пробації в органах і установах виконання покарань Полтавській та Львівської областей за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.