Представники пробації провели інтерактивне заняття для підлітків центру «Lighthouse» БО «Світло надії»
05 Жовтня 2017

29 вересня на базі підліткового центру «Lighthouse» БО «Світло  надії» фахівці благодійної організації спільно з представниками Полтавського міськрайонного відділу пробації провели інтерактивне заняття «Профілактика кримінальної поведінки та формування навичок захисту в ризикованих ситуаціях». Використовуючи гру «Фото фішка» підлітки мали змогу обговорити різні складні випадки, зображені на ігрових картках. Вони наводили приклади з власного життя та з досвіду знайомих і друзів. У ході роботи змогли опрацювати різні життєві ситуації, і варіанти їх вирішення, формуючи поетапні кроки у реальності з найменшою ймовірністю негативного наслідку.
  «Важливим було те, що підлітки змогли мінімізувати бар’єр у спілкування з представниками пробації. Вони змінили своє ставлення до працівників правоохоронних органів, та почали дружньо їх сприймати», – розповідає Віктор Шилов, керівник напрямку роботи з підлітками БО «Світло надії».
  Для покращення комунікації та формуванню навичок здорового дозвілля  підліток-активіст команди «Teenergizer» Альона Балашкевич організувала та провела гру «Мафія».