У Полтаві урочисто відкрили Національну фотовиставку “Пробація. Можливості для змін”
12 Жовтня 2018

За словами Олега Янчука, директора ДУ Центр пробації”, минулого року на обліку служби пробації перебувало 150 тисяч клієнтів. Саме їх система роботи допомагає соціально інтегрувати осіб, які скоїли злочин.

11 жовтня у Полтаві відбулась церемонія відкриття Національної фотовиставки “Пробація. Можливості для змін”, де було представлено світлини та зворушливі історії життя людей, які опинилися у конфлікті з законом.

“Мета Національної фотовиставки - привернути увагу громадян до переваг служби пробації та сприяти усвідомленню, що такий вид покарання сприяє зменшенню злочинності, а отже - підвищенню рівня безпеки у громаді”, - говорить Олег Янчук.

Варто зазначити, що нашу організацію відзначили подякою за плідну співпрацю у реалізації подібних проектів! Завдяки цьому заходу мешканці міста побачать історії полтавців, які перебували на обліку служби пробації, а саме як змінилась їх доля на краще!

“У нас, звісно, є своя думка, бо ми працюємо уже не один рік у цій сфері, але ми завжди маємо пам'ятати, що, якщо йдеться про ув'язнення, то йдеться потім про цілу низку питань, які потрібно буде вирішувати, коли людина звільняється для покращення її ресоціалізації”, - коментуєТанія Санфорд Аммар, регіональний директор Агрітім Канада в Україні.

Фотопроект розроблено командою проектного офісу Міністерства юстиції України за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади та компанії  Агрітім Канада Консалтинг у рамках канадського проекту “Експертна підтримка врядування та економічного розвитку” (EDGE).