Укладено угоду про співпрацю у напрямку протидії торгівлі людьми!
29 Жовтня 2018

Сьогодні БО “Світло надії” та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА уклали угоду про співпрацю у напрямку протидії торгівлі людьми.

“Ця угода посилює нашу взаємодію, а отже ми будемо підвищувати ефективність реалізації політики протидії торгівлі людьми в Полтавській області, зокрема продовжимо приділяти увагу підвищенню професійного рівня представників суб’єктів національного механізму взаємодії у рамках навчальних тренінгів. Також продовжимо організацію спільних заходів та забезпечимо надання соціально-психологічної, медичної та правової допомоги людям, які постраждали від торгівлі людьми”, - говорить Роман Дрозд, виконавчий директор БО “Світло надії”.

У рамках цієї угоди передбачено формування єдиної дієвої системи попередження скоєння злочинів у цій сфері. Також завданням для обох сторін є підвищення ефективності використання наявних ресурсів та створення системи переадресації всіма причетними до цієї діяльності суб’єктами. Варто зазначити, що угодою також передбачено організацію дієвої системи співпраці державних та недержавних інституцій заради доступу до програм реабілітації постраждалих від торгівлі людьми на території Полтавської області.

“Ми постійно співпрацюємо з БО “Світло надії”. Спільними зусиллями ми проводимо навчання представників МДГ з протидії торгівлі людьми Полтавщини, працюємо в напрямку виявлення та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми, тощо. Плануємо продовжувати нашу спільну діяльність у цьому напрямку, адже протидія торгівлі людьми є одним із пріоритетів як загальноукраїнської, так і регіональної політики”, - додає Олександр Буцький, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА.

Укладання цієї угоди є важливим кроком для посилення співпраці урядових та недержавних структур у напрямку вирішення проблеми торгівлі людьми.