Навчаємо молодь Полтави за методикою “рівний-рівному”
09 Листопада 2018

Останнім часом в Україні спостерігається небачене зростання наркоманії. Найнеприємніше, що наркотики – це проблема майбутнього України. Сьогодні наркоманія поступово «молодшає», середній вік людей, які вживають нелегальні наркотики, стабільно знижується. І для більшості міст України наркоманія стала вже підлітковою проблемою.

Сьогодні відбувся тренінг  “Підготовка волонтерів до просвітницької діяльності серед учнівської молоді щодо здорового способу життя за методикою освіти “рівний-рівному”для волонтерів Полтави.

“Учасники цього заходу стануть волонтером–інструктором, які будуть проводити просвітницьку роботу серед своїх однолітків. Рівень довіри підлітків до ровесника завжди більший, ніж до дорослого. Тож, ми маємо надію, що вони будуть активно працювати зі своїми ровесниками, налаштовуючи їх на розуміння важливості збереження свого здоров’я”, - коментує Сергій Жук, керівник напрямку політики та комунікації БО “Світло надії”.

Протягом заходу обговорили важливість здорового способу життя та шкідливість психоактивних речовин. Попрактивули лідерські якості та опрацювали механізм проведення подібних занять для однолітків.

“Я вже неодноразово була на заходах, які проводить БО “Світло надії”, тому цього разу я знову не пожалкувала, що прийшла. Тема здорового способу життя дуже важлива не тільки для мене, я й для всіх. Тому знання, які я сьогодні отримаю, я буду втілювати у своєму житті та навчати своїх однолітків за методикою “рівний-рівному”, - зазначає Аліна Кольвах, студентка 3 курсу Аграрно-економічного коледжу ПДАА, учасник тренінгу.

Загалом, тренінг за методикою «рівний-рівному» щодо здорового способу життя пройшли 20 учасників «Школи волонтерів», що діє при Полтавському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.