Вивчаємо ораторське мистецтво разом з Молодіжним театром “Т.АКТ”
26 Листопада 2018

Сьогодні до Молодіжного центру “Lighthouse” завітали представники Молодіжного незалежного театру “Т.АКТ”. Гості навчали підлітків і молодь тонкощам ораторського мистецтва, правильно ставили дихання та пропрацювали навички риторики.

“Наш театр існує з 2014 року. На сьогоднішній день можемо звернути увагу на те, що в Україні знову повертається тенденція друкованих книг, театрів, тощо. Дуже приємно бачити серед глядачів велику кількість молоді. Сподіваюсь, що наші заняття не пройдуть дарма для учасників”, - коментує Олена Суптеля, режисер Молодіжного незалежного театру “Т.АКТ”.

Арт-терапія була заснована у 1940-х роках американськими терапевтами Маргарет Наумбурґ і Едіт Крамер. У ній все спрямовано на віднаходження себе, особистісне зростання, зосереджуючись на емоціях, почуттях і стосунках з іншими. Музика, танець, театр, спектаклі маріонеток, вигадування і розповідання історій, малювання, розфарбовування, виліплювання чогось із глини, фотографування, показ фотографій чи короткометражних фільмів – ці та інші мистецькі засоби становлять невербальну психологічну поміч людині.

“Театр можна розглядати як “душевну” терапію. Завдяки ньому учасники-актори можуть приміряти на собі різні ролі. Також така терапія допоможе розібратися майже у будь-якій життєвій ситуації, яка турбує підлітка, та поглянути на неї “з боку”. Завдяки таким заняттям у людини формується особистість і певна роль може вплинути на майбутній вибір”, - зазначає Іванна Данілішина, психолог БО “Світло надії”.

Дякуємо представникам Молодіжного театру “Т.АКТ” за проведення такого чудового заняття!