Навчаємо фахівців боротися з кібербулінгом серед дітей та учнівської молоді
28 Листопада 2018

Сьогодні фахівці БО “Світло надії” провели тренінг «Попередження насильства серед дітей та учнівської молоді. Кібербулінг» для шкільних психологів, соціальних педагогів, заступників директора з виховної роботи закладів освіти міста.

“Явище булінгу серед дітей досить часте. Наше завдання сьогодні -  підвищити рівень обізнаності та компетенцій учасників щодо подолання цькування й знущання в навчальних закладах”, - коментує Віктор Шилов, керівник Молодіжного центру “Lighthouse”.

Протягом заходу учасники розглянули види булінгу та їх характеристики, вивчили інструменти запобігання булінгу у школі та приділили значну увагу проявам кібербулінгу.

“Сучасний світ досить розвинений, з’явилась велика кількість соціальних мереж, де багато користувачів саме підлітки та молодь. Разом із цим розвивається кібербулінг. Важливо вчасно виявляти його прояви, тому сьогоднішній тренінг для нас дуже корисний”, - говорять учасники заходу.

Тренінг відбувся в рамках соціального замовлення із залученням бюджетних коштів для надання соціальних послуг молоді з соціальної профілактики у рамках міської комплексної програми «Молодь Полтави» на 2016-2020 роки та міської програми реалізації сімейної та гендерної політики на 2016-2020 роки.