До Полтави за досвідом: Хмельницький та Кривий Ріг переймає досвід співпраці НУО та місцевої влади в сфері вирішення соціальних проблем
06 Жовтня 2017

До Полтави завітала делегація у складі 7-ми чоловік з Кривого Рогу та Хмельницького. Представники НУО та міської влади приїхали до БО «Світло надії» для ознайомлення з напрямками її роботи, механізмів фінансування  та співпраці з місцевою владою. Гості відвідали чотири сервіси організації: «Центр соціальної адаптації», «Соціальне підприємство Навчально-виробничий центр», «Центр для підлітків» та «Центр для жінок, які опинилися у кризових ситуаціях», де наочно побачили надання послуг Організацією, що фінансуються за бюджетні кошти.  Даний візит здійснений за підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я».
  Олена Ромас, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради розповіла про модель соціального замовлення на соціальні послуги (консультування, соціальна профілактика та супровід) у неурядових громадських організацій.
  Ірина Шевченко, заступник начальника відділу соціального захисту населення Управління соціального розвитку виконавчого комітету Полтавської міської ради висвітлила існуючі моделі фінансової підтримки статутної діяльності НУО та оплачуваних громадських робіт.
  Інна Мілько, головний бухгалтер Полтавського обласного Центру профілактики та боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІДом розповіла про модель закупівлі пакету комплексних профілактичних послуг для споживачів ін’єкційних наркотиків.
  Заступник мера Кривого Рогу Костянтин Бєліков висловив зацікавлення щодо запровадження представлених механізмів фінансування та співпраці з НУО у своєму місті за напрямком зменшення шкоди інфікування вірусу імунодефіциту людини серед СІН.
  БО «Світло надії» сподівається, що набутий досвід та практики співпраці з місцевою владою у м. Полтава будуть переймати та запроваджувати інші міста України, що в свою чергу вплине на подолання епідемії ВІЛ/СНІДу в державі.