Посилюємо співпрацю з міською владою!
16 Січня 2019

Сьогодні до Молодіжного центру “Lighthouse” Благодійної організації “Світло надії” з ознайомчим візитом завітала делегація з міської ради на чолі з Людмилою Бойченко, заступником міського голови з гуманітарних питань. “Діяльність Молодіжного центру неабияк значуща, адже важливо “забрати дітей з вулиці”. Проводячи свій вільний час тут, вони зможуть і відпочити, і пройти неформальне навчання, і отримати соціальні послуги. У майбутньому плануємо лише зміцнити співпрацю”, - коментує Людмила Бойченко.

Гості познайомилися з діяльністю Центру, побачили, що вже маємо та зауважили, що варто покращити. “Подібні зустрічі важливі, наша спільна діяльність призведе до “синергії” послуг для підлітків і молоді Полтави. Ніколи роботи з дітьми багато не буває, а разом ми будемо робити ще більше!”, - зазначає Вікторія Лоза, консультант із програмних питань БО “Світло надії”.

Як відмічає Віктор Шилов, керівник Молодіжного центру “Lighthouse” Благодійної організації “Світло надії”, велика кількість студентів полтавських закладів освіти цікавиться неформальною освітою: “Лише за минулий рік ми охопили більше трьох тисяч учнів і студентів Полтави на інформаційних заняттях. Це були семінари, тренінги, квести, ворк-шопи та настільні ігри з елементами бізнес-навчання. Приємно бачити, що наша робота приносить лише позитивні зміни”.

Разом із міською владою ми партнери вже довгий час, тому у подальшому будемо примножувати наші здобутки!