Соцпрацівники БО “Світло надії” фіксують у районах області нові випадки ВІЛ-інфекції
17 Січня 2019

Сьогодні відбулася зустріч із соціальними працівниками БО “Світло надії”, які працюють у напрямку з прискорення зусиль України з метою подолання епідемії ВІЛ (HealthLink).

Протягом зустрічі обговорили результати роботи попереднього кварталу проектного року та спланували кроки до забезпечення подальшої роботи. “Завдяки впровадженню моделі послуги з тестування на ВІЛ, у громаді було охоплено 116 статевих партнерів людей, які живуть з ВІЛ, та їх найближчого оточення. У результаті проведеної роботи було вперше діагностовано 9 нових випадків ВІЛ-інфекції, що складає 8% від загальної кількості протестованих”, - зазначає Олександр Соляник, фахівець з управління проектів та програм БО “Світло надії”.

Роботу з клієнтами проекту соціальні працівники проводять за допомогою сучасної, як показує досвід, ефективної методології «Здоров’я партнерів». “Це дає можливість вчасно діагностувати нові випадки інфікування ВІЛ серед цільової групи, забезпечення постановки під диспансерний нагляд у профільних ЗОЗ, а також формування прихильності та початку лікування препаратами АРТ”, - коментують учасники зустрічі.

Зустріч відбулась в рамках компоненту “Посилення спроможності НУО ефективно впроваджувати заходи для подолання епідемії ВІЛ-інфекцій/СНІДу в перехідний період від донорського фінансування до коштів місцевих бюджетів” проекту HealthLink “Прискорення зусиль України з метою подолання епідемії ВІЛ”, що реалізує БО “Світло надії” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)”.