Міжнародний день презерватива: більше 500 полтавських студентів долучилися до акції
13 Лютого 2019

Полтава разом із усім світом відзначила Міжнародний день презерватива. 13 лютого 2019 року фахівці Молодіжного центру “Lighthouse” БО “Світло надії” спільно з волонтерським загоном Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого провели масштабну акцію, де закликали молодь захистити себе та партнера від ВІЛ-інфекції.

“Для цього потрібно лише озброїтись необхідним! На жаль, багато молодих людей просто не мають уявлення про те, як користуватися презервативом правильно”, - розповів Віктор Шилов, керівник Молодіжного центру “Lighthouse” БО “Світло надії”.

Хлопці та дівчата відвідали інформаційне заняття, де кожен зміг перевірити знання у вікторині й безкоштовно отримати засоби контрацепції із супроводжуючою інструкцією по використанню. Також визначили переможців “селфі челендж” на найкраще фото з Кондоменом - ростовою іграшкою у формі презерватива. Трьом студентам вручили цінні подарунки.

“Я знаю, що таке безпечний секс та свідомо ставлюся до безпеки власного здоров’я, тому презервативами користуюся. Сьогодні нам влаштували цікавий захід. Ми дізналися більше про засоби контрацепції та завдяки конкурсам “отримали про запас”, -  розповів Ростислав, студент Полтавського юридичного коледжу.

Тож, Всесвітній день презерватива - це зайвий привід нагадати всім,  що контрацептиви допомагають захиститися від багатьох проблем!