Батальйон спецпризначення «Полтава» тепер знає все про ВІЛ
04 Березня 2019

Сергій Жук, керівник напрямку політики та комунікації БО «Світло надії» провів інтерактивне заняття «Навички безпечної поведінки щодо інфікування соціально небезпечними хворобами» для батальйону спецпризначення «Полтава». А Катерина Тарасенко, соціальний працівник БО “Світло надії” провела експрес-тестування на ВІЛ. Військовослужбовці стверджують, що несучи службу у зоні Операції Об'єднаних сил, постійно контактують із різними людьми й не знають, хто з них може бути інфікованим.

«Через блокпости проходить багато осіб. Різного віку та статі. Спецпризначенці проводять огляди. В критичних ситуаціях відбувається контакт з кров’ю. Через це хлопці та дівчата стривожені, що не володіють загальною інформацією про соціально небезпечні хвороби», – розповіла Тетяна Кречетова, психолог батальйону спецпризначення «Полтава».

«Не треба боятися і вірити у різні міфи. Знання та навички - ось головне, що потрібно мати «за плечима», - пояснив Сергій Жук, керівник напрямку політики та комунікації БО «Світло надії»

Після інтерактивного заняття батальйонівці задавали ще багато питань. Тепер, вже обізнані, вони можуть спокійно патрулювати у зоні ООС.