Майбутні футболісти знають чим шкодять психоактивні речовини
04 Березня 2019

Учні 10-А класу Полтавської спеціалізованої школи-інтернату спортивного профілю - майбутні футболісти. Вихованці закладу прийшли до Молодіжного центру “Lighthouse” БО “Світло надії” на інформаційне заняття “Профілактика психоактивних речовин”.

“Це питання - надважливе!” - запевнила  Віра Дудка, вихователь цього класу. І додала: “Зараз дуже багато наркотичних засобів,  якими можна занапастити молодий організм. Полтавські підлітки не виключення.  Тому вберегти своїх дітей - справа честі!”

Тютюн, кофеїн, алкоголь, ряд лікарських препаратів - найпоширеніші психоактивні речовини серед хлопців та дівчат. На жаль, це не повний перелік наркотиків, що з'являється у масах.

“Існують легальні і нелегальні психоактивні речовини. Тому найпершим, кому потрібно звертати увагу на проблему - це батьки та вчителі. І, звісно, кожному дорослому бути для дитини позитивним прикладом наслідування”, - наголосив Віктор Шилов, керівник Молодіжного центру “Lighthouse” БО “Світло надії”.

Саме тому первинна профілактика виступає єдиним і найважливішим елементом у роботі з формування здоров'я підростаючого покоління