Визначили переможців брейн-рингу «Здоровим бути здорово»
24 Жовтня 2017

       На базі Профілактичного громадського центру для підлітків «Lighthouse» пройшов фінал освітньо-профілактичного брейн-рингу «Здоровим бути здорово» для учнів полтавських коледжів та професійно-технічних навчальних закладів. За право взяти участь у фінальній грі попередньо  змагалися 9 команд з ПТНЗ та коледжів Полтави.  Брейн-ринг проводився в рамках реалізації спільних заходів  БО «Світло надії» та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого  комітету Полтавської міської ради.

«Метою цього заходу є підвищення рівня поінформованості підлітків та молоді, культури турботи про здоров’я та попередження проявів ризикованої поведінки, що призводить до високого ризику захворювання підростаючого покоління», – зазначив Анатолій Павленко, начальник відділу реалізації молодіжної політики Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

На думку психолога БО «Світло надії» Світлани Большевої,  брейн-ринг – це гарний спосіб не лише перевірити обізнаність студентів, а й заповнити прогалини в їх знаннях, адже ведучий обов’язково коментує відповіді гравців. 
    «Проведення ефективної профілактичної роботи серед підлітків та молоді вимагає нестандартного підходу, аби зацікавити учасників. Саме таким методом є додавання змагального, ігрового елементу, як, наприклад, у брейн-ринзі», – сказала Світлана Большева.

Переможцями стали збірна підлітків-активістів «Тінерджайзер», ПТУ №4 та Полтавського політехнічного коледжу.
Крім дипломів вони також отримали солодкі подарунки, квитки у кінотеатр «Multiplex» та сертифікати на гру в боулінг РЦ «Турбіна».