Провели діалог із представниками Консультаційної місії ЄС щодо Community Policing
07 Березня 2019

Сьогодні Сергій Жук та Вікторія Лоза, фахівці БО “Світло надії”, разом із представниками Консультаційної місії ЄС, міської та обласної влади, громадських організацій та поліції визначили важливість Сommunity Policing для Полтави.

“Основна мета Community Policing - попередження, захист, виявлення. Не дивлячись на те, що є згода на впровадження Community Policing в Україні, але на жаль, процес затягується. Проте дійсно існують міста, де ця ініціатива працює”, - говорить Сергій Кадуха, тренер поліції із взаємодії з громадою, представник КМЄС.

Протягом зустрічі розглянули проблеми, які виникають під час роботи. А саме, встановлення довіри громадян до поліцейських. Не оминули й питання створення консультативних груп громадян для ще кращої взаємодії та безпеки міста.

“За даними досліджень, які проводились у Полтаві, найбільше люди бояться споживачів ін’єкційних наркотиків і осіб, які звільнилися із місць позбавлення волі. Завдяки такому підходу як Community Policing, у нашому місті зменшиться рівень кримінальної напруженості. Представники вразливих груп населення будуть задіяні у програмах лікування, а саме зменшення шкоди та замісна підтримувальна терапія. Community Policing націлена на встановлення довіри між громадськістю та поліцією”, - коментує Сергій Жук, керівник напрямку політики та комунікації БО “Світло надії”.

Безпека громади - спільна відповідальність!