Фахівці БО “Світло надії” розповіли сімейним лікарям Полтавщини про правильний алгоритм дій при лікуванні туберкульозу
12 Березня 2019

Експерти БО “Світло надії” разом із іншими фахівцями провели круглий стіл на тему: “Організація надання пацієнт-орієнтованого медико-соціального супроводу хворих на туберкульоз в загальній лікувальній мережі Полтавської області” для лікарів сімейної медицини нашого регіону. Олександр Соляник, фахівець з управління програмами та проектами БО “Світло надії” запевнив присутніх: “Головне зрозуміти і відпрацювати для себе правильний алгоритм дій між лікарем, медичною сестрою та соцпрацівником. Це допоможе швидше й якісніше охопити якомога більше людей, які потребують допомоги”.

З цим погоджується і Володимир Печериця, головний лікар Полтавського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру: “Вирішити всі проблемні питання фтизіатричній службі - неможливо! Ми з вами маємо розуміти важливість нашої роботи! Потрібно - співпраця і небайдужість медпрацівників”.

Для  лікарів варто зрозуміти, як правильно забезпечити безперервний супровід хворих на туберкульоз на амбулаторному етапі лікування в умовах переходу від фтизіатричної служби в загальну лікувальну мережу. А допожуть це зробити фахівці, - переконана Юлія Чонуха, сімейний лікар із Глобинського району: “Важливий тренінг. Цінна інформація. Для нас, у віддалених амбулаторіях - це надважливо! Інтернет не все те розкаже, що фахівці тут на місці”.

Тож, додаткові знання обов'язково стануть у нагоді для сімейних лікарів при роботі з пацієнтами.

@PATH globalhealth