Фахівці БО “Світло надії” вручили відзнаки юним тренерам
26 Березня 2019

Фахівці БО “Світло надії” разом із представниками влади, ювенальної превенції, вторинної правової допомоги та поліції Полтавщини  на підсумковій конференції “Протидія торгівлі людьми” привітали кращих юних тренерів. Віктор Шилов, керівник Молодіжного центру "Lighthouse" БО "Світло надії" наголосив, що це надпотужна молодь, яка готова допомагати! І додав: “35 юних тренерів із 7-ми навчальних закладів Полтави, за участі менторів, зробили чималий шмат роботи. 1 500 тисячі осіб охоплено інформаційними заняттями, різноманітними превентивними заходами з протидії торгівлі людьми“.

Відзнаку та символічний подарунок отримала Яна Воробьйова, студентка І-го курсу Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету. Разом із друзями-волонтерами вона організовує власні інформаційні заняття та тренінги. Каже: “Це надважлива тема для молоді, яка здобуває професію і думає де заробляти краще: вдома чи закордоном! Спасибі за отримані знання та досвід”.

Подякувала за зроблену роботу та привітала юних тренерів Марина Зінюха, інспектор зі зв'язків з громадськістю УПП в Полтавській області. “Ми співпрацюємо із БО “Світло надії” давно. Ви робите велику справу! Всі, хто долучився є кращим із кращих! Нехай та робота, яку ви проводити знайде гарний відгук. Не  потрібно зупинятися на досягнутому! Слова та ідеї - змінюють світ!”


Захід організовано в рамках проекту “Підвищення обізнаності вразливого населення Полтавської області щодо безпечної міграції та працевлаштування”, що реалізовує БО “Світло надії” у партнерстві з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за підтримки фінансування Міністерства фінансування Міністерства закордонних справ Королівства Норвергії та проекту “Протидія торгівлі людьми та молоддю в Україні” (YCAT) за фінансування Міністерства міжнародних справ Канади.