Соцпрацівники БО “Світло надії” фіксують на Полтавщині нові випадки ВІЛ-інфекції
29 Березня 2019

Сьогодні відбулася робоча зустріч соціальних працівників БО “Світло надії”,  які працюють по проекту “HealthLink” у напрямку прискорення заходів з подолання ВІЛ-інфекції в Україні і в Полтавській області. Наші фахівці обговорили набуті результати та спланували подальші кроки.

Людмила Ярошенко, фахівець із управління проектами БО "Світло надії" наголосила присутнім: “Спільна різнопланова робота - дає гарний результат! Охоплено велику кількість груп населення: тестування відбувається за ініціативою медичного працівника, тестують на ВІЛ партнерів ЛЖВ (людей, що живуть з ВІЛ). Також залучають до послуг з профілактики й чоловіків, які мають секс з чоловіками”.

Роботу з клієнтами проекту соціальні працівники проводять за допомогою сучасної, як показує досвід, ефективної методології «Здоров’я партнерів», - розповіла Наталія Галібіна, соцпрацівник БО “Світло надії”. І запевнила: “Це дає можливість вчасно діагностувати нові випадки інфікування ВІЛ серед цільових груп. Приділяємо максимум уваги людям, що звертаються й проводимо роз'яснювальну роботу серед всього населення”.

Правильно налаштуватися самому, щоб вчасно і якісно надати потрібні послуги клієнту - це головне завдання для всіх учасників проекту! Сподіваємося, що спільнми зусиллями ми допоможемо кожному, хто цього потребує!


Зустріч відбулась в рамках проекту HealthLink “Прискорення зусиль з протидії ВІЛ в Україні”, що реалізує БО “Світло надії” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)”.