“Гараж ідей”: БО “Світло надії” підтримує соцпідприємництво в Україні!
16 Травня 2019

Соціальні стартапери й власники малого та середнього бізнесу. А ще молоді активісти та представники  громадських організацій. У Полтаві провели “Гараж ідей”. Захід відбувається в межах проекту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу”( https://socialbusiness.in.ua), за фінансової підтримки Європейського Союзу. Проект вітлює консорціум із восьми організацій громадянського суспільства України, Литви та Латвії на чолі з Українським форумом благодійників.  

Полтава першою у 2019 році приймає “гараж ідей”.  На заході зібралося чимало людей, яким цікаво розвивати співробітництво. Вони хочуть позитивно впливати на екологію, культуру, спосіб життя громади, вирішувати соціальні проблеми. Чим же соцпідприємництво відрізняється від звичайного бізнесу чи благодійності? Роз'яснив Сергій Корнилюк, тренер та модератор “Гаража ідей”:  “В той час, коли бізнесмени сконцентровані на створенні фінансового прибутку, соціальні підприємці займаються збільшенням соціального капіталу”.

З-поміж надісланих заявок для участі, експертна комісія обрала 50 найкращих. Серед них - інноваційний сміттєпереробний завод, сучасний хостел та зона відпочинку для молоді. Розповіла Леся Ярошенко, комунікаційний менеджер проекту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою «знизу»,який виконується за підтримки Європейського Союзу. І додала: “Автори найбільш переконливих задумів отримають можливість  відвідати хакатони. Це дводенні інтенсиви з лекціями та консультаціями від найкращих експертів. Переможці отримають шанс на закордонне стажування, стартовий капітал та менторську підтримку”.

Тож, вірити в себе, в команду і в проект! В Україні бути розвитку соцпідприємництву!


“Idea Garage” проводять у травні- 2019 року в 12 містах України в межах проекту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу”, за фінансової підтримки Європейського Союзу. Організатори “Idea Garage” у Полтаві: Український форум благодійників, SILab Ukraine, компанія CIVITTA, БО "Світло надії",ГО "Об'єднання соціальних підприємств України".


#СоціальнеПідприємництво#ПрямуємоРазом#SocialBusinessInUA