У БО “Світло надії” є “ліки від байдужості” для кожного!
20 Травня 2019

У Полтаві  відбулася акція «Ліки від байдужості». З нагоди відзначення Всесвітнього дня пам’яті людей, які померли від СНІДу. Фахівці БО “Світло надії”разом із волонтерами Полтавського коледжу нафти і газу ПолтНТУ, розповіли всім про ризики інфікування небезпечним захворюванням. Нагадали перехожим, про небайдужість й толерантність до ВІЛ-позитивних.  “Це - надважливе завдання. Полтавці мають піклуватися про своє здоров'я й здоров’я рідних та близьких. Робити щорічний скринінг. Тестуватися,” - наголосила Марія Бондаренко, керівник проектів та програм громадського здоров'я БО “Світло надії”.

Адже при ранньому виявленні та відповідному лікуванню ВІЛ-позитивні люди мають повноцінне життя.

Охочих отримати унікальні ліки “Bono Animo”, що виготовила БО “100% життя - Мережа ЛЖВ”,  виявилося чимало. “Спасибі, що нагадуєте про такі важливі речі. Адже за буденними проблемами,  інколи забуваємо дбати про себе. Чи то часу не вистачає, чи то не повністю усвідомлюємо наслідки!” - зауважила полтавка Катерина.

Символічно акція «Ліки від байдужості» дала старт Європейському тижню тестування, який в Україні проводить Центр громадського здоров’я МОЗ України.

Не будь байдужим – протестуй себе та близьких!

#ЛікиВідБайдужості

#FightForLife

#100LIFE

#ЗупинимоВІЛраз