Безпечна громада - спільна відповідальність!
25 Червня 2019

Відбувся третій майданчик відкритого діалогу між поліцією, владою та громадою! Цього разу для жителів Левади. До парку по бульвару Богдана Хмельницького завітало чимало полтавців, які вболівають за розвиток не тільки мікрорайону, а й всієї Полтави. 
“Community Policing  - це діалог та співпраця між владою, громадою і поліцією. А головна мета такої взаємодії – створення спільного безпечного простору”, - пояснила Вікторія Лоза, програмний менеджер БО “Світло надії”. 

Полтавці отримали унікальний шанс одночасно поспілкуватися та вирішити нагальні питання із заступниками міського голови, командою ЖКГ, патрульною поліцією Полтави, дільничним офіцером поліції, МНС-никами. А також спеціалістам по роботі з підлітками, постраждалими від домашнього насильства, бездомними та наркозалежними БО "Світло надії". Також Вікторія Лоза провела майстер-клас по домедичній допомозі. 

“Від швидкого й ефективного реагування на потреби жителів, залежить добробут та захищеність полтавців. Саме тому роль місцевої влади у розвитку Community Policing дуже важлива”, - розповіли Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів (питання ЖКГ) та Євген Нагорний, голова Подільської районної у м.Полтаві раді.

Чекали й сюрпризи на дітей. Конкурс малюнку на асфальті, анімація та подарунки. 

Захід відбувся в рамках проекту "Безпечна громада - спільна відповідальність", яку реалізовує БО “Світло надії” за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Національною поліцією Полтавської області.