Почати все спочатку!
10 Липня 2019

Щаслива історія. Знайомтеся! Ірині Кротовій - 36. Народилася у сусідній області - Чернігівській. Батьки виховували добре дівчину. Опікувалися нею та допомагали. З дитинства полюбляла кроїти й шити вбрання власним лялькам. Тому, закінчивши 9 класів,  пішла навчатися у місцевому профтехучилищі. На жаль, диплом про закінчення так і не отримала. Потрапила у погану компанію. “Подруги “підсадили” на наркотики, алкоголь. На той час це було модно у гуртожитку. А далі життя шкереберть: батьки загинули, я ж разом із “новими знайомими”  почала грабувати!” - розповіла Ірина. За скоєні злочини була двічі позбавлена волі. В місцях позбавлення волі дізналася, що почати нове життя та отримати підтримку фахівці можна у БО “Світло надії”. 

“Ми надали першу необхідну гуманітарну допомогу. Нині Ірина проживає у Центрі адаптації для бездомних та звільнених із місць позбавлення волі БО “Світло надії”. Безкоштовно отримує всі послуги, які ми можемо надати”, - запевнив Ігор Прищепа, соціальний працівник БО “Світло надії”.

 Ірині вдалося влаштуватися прибиральницею у один із торгових центрів Полтави. На жаль, стан здоров'я почав погіршуватися. У жінки діагностували ВІЛ. Наталія Швидун, соціальний працівник БО “Світло надії” наголосила: “Нині вона на стаціонарному лікуванні у Полтавському обласному центрі профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом. Під пильним наглядом лікарів та наших фахівців. Ірина розуміє, що потрібно лікуватися відповідально. Жінка стверджує, що бажання є, тому й результати вже не за горами!”