Допомагаємо миргородським підліткам!
15 Липня 2019

Належна підтримка - запорука успіху! У Миргороді до Наталії Галібіної, соціального працівника БО «Світло надії» по допомогу звернулась Анна. Дівчині 18 років. Проживає з батьками, але стосунки з ними дуже складні. “В сім’ї часто виникають конфлікти. Тому разом із друзями почала вживати наркотики (марихуану) ще з 15 років. Спочатку коли - не коли. Потім частіше. Потім 1 раз на тиждень”, - зізналася Анна. Через це у дівчини з’явилися проблеми зі здоров’ям. Крім того, з її слів, за останні півроку вона мала незахищений секс. Врешті, зважилася схаменутися і покликати на допомогу фахівців.

Дівчині було надано ряд консультацій на теми: безпечне споживання та зниження рівня вживання психоактивних речовин, ризикована поведінка й навички правильного використання презервативів. 

“Супроводила Анну до гінеколога, щоб вона проконсультувалася та отримала профілактичний огляд. Нині дівчина розуміє та зважає на всі ризики у її житті. Відвідує психолога. Стосунки з рідними нарешті покращились. Анна стала більше довіряти батькам”, - розповіла Наталія Галібіна, соціальний працівник БО “Світло надії”.

Зараз дівчина час від часу приходить за порадою до нашого фахівця. Задоволена, що наважилася відкритися. Запевняє, що зменшила кількість вживання психоактивних речовин, бо ж в планах довге життя, щасливе материнство та міцна родина!