Пасажири міжнародних рейсів знають про торгівлю людьми!
30 Липня 2019

3 міжнародні рейсові автобуси із центрального автовокзалу “Полтава” вирушили сьогодні до Польщі. Проводжали їх і експерти БО “Світло надії” спільно із фахівцями Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА,  Полтавського місцевого центру з надання БВПД та працівниками відділу по боротьбі зі злочинами, що пов'язані із торгівлею людьми Національної поліції в області.

“Сьогодні, у Всесвітній день протидії торгівлі людьми ми намагаємося кожному пасажиру донести важливу інформацію! Як захистити себе від сучасної форми рабства, куди звертатися в разі складної ситуації. Інформаційні листівки отримав кожен охочий. Консультували юристи”, - запевнила Світлана Большева, програмний спеціаліст БО “Світло надії”.

Чимало жителів Полтавщини поїхали за кордон. Хтось відпочивати, хтось - працювати.

“За плечима чималий багаж та сподівання, щоб все вдалося! Їдемо цілою родиною до Вроцлава. Працювати. Фірму перевірили, всі потрібні документи зібрали,” - розповіла пасажирка Катерина.

“Здивований, що зараз є люди, які так активно піклуються про протидію торгівлі людьми. Тепер маю листівку з інструкціями, в разі чого! Звісно, буду звертатися за потреби! Чесно кажучи хвилююся, бо це ж інша країна, інші люди! ” - наголосив пасажир Максим.

Пам'ятайте - небезпеку видно не одразу! Телефонуйте безкоштовно та анонімно з мобільного на гарячу лінію з протидії торгівлі людьми: 527. За потреби звертайтеся до БО “Світло надії” й вам обов'язково допоможуть!


 Захід організували БО “Світло надії” спільно з Управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА за сприяння Міністерства соцполітики України, Представництва МОМ в Україні, Представництва ОБСЄ і кампанії “А 21”, а також за підтримки Полтавського місцевого центру з надання БВПД та Відділу по боротьбі зі злочинами, що пов'язані із торгівлею людьми Національної поліції в області.