Експерти БО "Світло надії" нагадали пасажирам міжнародних рейсів про безпеку
20 Лютого 2020

Сьогодні - Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Вкотре нагадали пасажирам міжнародних рейсів про власну безпеку закордоном експерти БО “Світло надії” спільно із фахівцями Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА та Регіональний центр з надання БВПД у Полтавській області. 

Консультували на центральному автовокзалі “Полтава”. Саме звідти вирушили сьогодні полтавці до Польщі. У міжнародному автобусі “Харків - Варшава”, що курсує через наш обласний центр, людно: хтось відправився відпочивати, хтось - працювати. Крім того, чимало перехожих зацікавила інформація, як вберегти себе та близьких від торговців людьми. Адже небезпеку видно не одразу! В разі негативної ситуації можна зателефонувати безкоштовно та анонімно з мобільного на “гарячу лінію” з протидії торгівлі людьми: 527. За потреби звернутися до БО “Світло надії”, де обов'язково допоможуть!


Захід організували БО “Світло надії” спільно з Управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА. Інформаційна акція відбулася в рамках проекту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми, у Полтавській області». Проект здійснено за підтримки Програми Представництва МОМ в Україні з протидії торгівлі людьми, за фінансування Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія, Міністерства міжнародних справ Канади та щедрої підтримки американського народу через проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією МОМ, Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія, Міністерств міжнародних справ Канади та USAID.