Полтавка, над якою син знущався 20 років, нині під надійним захистом БО “Світло надії”!
03 Лютого 2020

Ніні Григорівні цього місця виповнюється 69 років. Все життя пропрацювала муляром у Полтаві - зводила житлові будинки та промислові споруди. За плечима 40 років стажу. Була заміжня. 

“Від чоловіка ніколи не чула доброго слова. Син виріс теж тираном. Він перейняв всі прояви агресії та став морально й фізично принижувати мене. Відбирав пенсію. Часом доводилося просити їжу у сусідів. Коли вип'є, тоді жорстокості його немає меж. Після чергових побоїв - я потрапила до лікарні з інсультом. Не витримала. Викликала поліцію і бригада швидкого реагування на вчинення домашнього насильства доставила мене у Притулок для жінок БО “Світло надії” - згадує жінка.

Побита: вся в синцях. У відчаї, але з надією на допомогу.  Вона постійно плаче, коли згадує пережите. “Наразі Ніна Григорівна проходить регулярні обстеження та планове лікування. З нею працює психолог БО “Світло надії”. Фахівці допомагають оформити її у геріатричний центр. Син не намагається відновити з нею контакт. Його поставили на профілактичний облік”, - розповіла Олена Чикурова, керівник Притулку для жінок БО “Світло надії”.

 У Ніни Григорівни зараз багато приємних клопотів, має важливу місію - приглядати за дітлахами у Притулку для жінок. Каже, що зараз по-справжньому щаслива, відчуває підтримку та має надійних захисників!


Притулок для жінок БО «Свет надежды» / CO «Light of Hope» працює за підтримки Полтавська міська рада та Полтавська обласна державна адміністрація.